twitter facebook instagram youtube linkedin

Eğitmenlerimiz

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı sefer_kocak_profil.jpg


Sefer Koçak

Sefer Kocak Sensei, Antalya Aikido’nun kurucusu ve başeğitmenidir. 35 yılı aşan savaş sanatları tecrübesini yaklaşık 25 yıllık Aikido eğitimi ile derinleştirmiş ve bu zaman zarfında birçok resmi ve özel güvenlik kurumuna eğitim vermiştir. Aikido’nun Antalya’daki önderi ve en büyük emektarıdır.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı mehmethoca-681x1024.jpg

Mehmet Selçuk Demir

Mehmet Selçuk Demir Sensei, Aikido çalışmalarına 1996 yılında başlamıştır. Antalya Aikido’nun bugünlere gelmesinde en önemli aktörlerden biri olan Mehmet Sensei, çalışmalarını Aikido felsefesi üzerine yoğunlaştırmış olup, lokalde JICA (Japonya Uluslararası İşbirlği Ajansı) kurumunun en önemli destekçilerindendir.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı enis_yolcuer_profil.jpg

Enis Yolcuer

Enis Yolcuer, Aikido çalışmalarına 2003 yılında JICA kıdemli gönüllüsü ve Aikikai Hombu Dojo’nun ileri gelen üyeleriden biri olan Takeo Satsumi Sensei (Aikikai 7. Dan) ile başlamıştır. Bir dönem New York Aikikai’de Yoshimitsu Yamada Sensei (Aikikai 8. Dan) ve Seiichi Sugano Sensei (Aikikai 8. Dan) yanında uchi deshi (yatılı öğrenci) olarak kalmış ve Japonya başta olmak üzere farklı lokasyonlarda çalışmalarını sürdürmüştür.